SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 10.08.2021 10:50
 
Lista beneficiarilor din VASLUI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Agarici I Costinela Andreea  BOGDANA  VS  Agarici M David-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT BOGDANA  BOGDANA
2  Aldea G Ilona-Aurelia  MOVILENI  VS  Enache D Dragoş-Mihaiita  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GEORGE C. DRAGU', SAT COROIEȘTI  COROIEŞTI
3  Aroşculesei G Gina  OŢETOAIA  VS  Aroşculesei A Ionela  COLEGIUL AGRICOL 'DIMITRIE CANTEMIR', MUN. HUŞI  HUŞI
4  Balica C Florentina  TĂCUTA  VS  Balica C Diana-Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SFÂNTUL ANDREI', SAT TĂCUTA  TĂCUTA
5  Blanaru A Alexandru  NEGREŞTI  VS  Blanaru A Adrian-Antonio  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI DAVID', ORAȘ NEGREȘTI  NEGREŞTI
6  Bosnea M Ramona Gabriela  ALEXANDRU VLAHUŢĂ  VS  Bosnea D Daniela Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU VLAHUȚĂ', SAT ALEXANDRU VLAHUȚĂ  ALEXANDRU VLAHUŢĂ
7  Brojban M Mihai  BROŞTENI  VS  Brojban M Andreea Sabina  LICEUL TEORETIC 'EMIL RACOVIȚĂ', MUN. VASLUI  VASLUI
8  Brînzan G Florina  MICLEŞTI  VS  Brînzan M Mihăiță-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ȘTEFAN CEL MARE', SAT MICLEȘTI  MICLEŞTI
9  Budaca M Iorgu  VINDEREI  VS  Budaca I Cristian Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT VINDEREI  VINDEREI
10  Burlacu I Adriana Isabela  FLOREŞTI  VS  Burlacu M Amalia Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT POIENEȘTI  POIENEŞTI
11  Busuioc D Maria-Mădălina  CHIRCEŞTI  VS  Busuioc C Eliza-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ȘTEFAN CEL MARE', SAT MICLEȘTI  MICLEŞTI
12  Butnaru I Nicoleta  ALEXANDRU VLAHUŢĂ  VS  Lemnaru I Loris Vlăduț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU VLAHUȚĂ', SAT ALEXANDRU VLAHUȚĂ  ALEXANDRU VLAHUŢĂ
13  Bălăcianu M Marcel  TEIŞORU  VS  Bălăcianu M Bianca Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT POIENEȘTI  POIENEŞTI
14  Cenușă N Vasilica  CHETROSU  VS  Buzea R Maia-Cristiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT GHERGHEȘTI  GHERGHEŞTI
15  Cepreaga Ș Elena  TEIŞORU  VS  Cepreaga C Nicoletta Andrea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT POIENEȘTI  POIENEŞTI
16  Chelaru G Romeo Constantin  FÂSTÂCI  VS  Chelaru R Rareș Petru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CEZAR BOTEZ', SAT FÂSTÂCI  FÂSTÂCI
17  Chiric G Alexandra Cătălina  ALEXANDRU VLAHUŢĂ  VS  Chiric E Iulia Ștefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU VLAHUȚĂ', SAT ALEXANDRU VLAHUȚĂ  ALEXANDRU VLAHUŢĂ
18  Ciobanu V Mugurel  POPEŞTI  VS  Ciobanu M Alexandru-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ȘTEFAN CEL MARE', SAT MICLEȘTI  MICLEŞTI
19  Ciortan M Luiza-Corina  NEGREŞTI  VS  Fânariu B Alessio-Gabriele  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI DAVID', ORAȘ NEGREȘTI  NEGREŞTI
20  Ciubota A Florin  POPEŞTI  VS  Ciubota F Cosmin-Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ȘTEFAN CEL MARE', SAT MICLEȘTI  MICLEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum